На Херсонщині та в Криму окупанти втрачають боєздатність через холеру

Їх вивозяться у тил для лікування

Російські війська на тимчасово окупованій частині Херсонської області потерпають від холери. Про це інформує партизанський рух кримських татар та українців «Атеш» у Telegram.

До військових шпиталів Херсонщини та тимчасово окупованого Криму щодня надходять безліч військових рф із підозрою на холеру

«Цілі підрозділи з херсонського напрямку розташовані вздовж Північно-Кримського каналу втрачають боєздатність і вивозяться у тил для лікування. Кілька російських військових померли», - йдеться в повідомленні.

Партизани зазначають, що смерть окупантів пов'язана, ймовірно, з використанням води з відкритих джерел, адже з підвезенням бутильованої або просто очищеної води вони мають проблеми.

«Природно, що підрив Каховської дамби завдав колосальної шкоди природі, розкривши безліч хвороб про які ми ще почуємо. Закликаємо жителів Херсонської області та Криму бути особливо уважними до води, яку ви вживаєте в їжу», – додали в телеграм-каналі «Атеш».

Читайте також: на Херсонщині виявили холеру та кишкову паличку

У тимчасово окупованому Криму уже було раніше зафіксовано перший випадок інфекційного захворювання після підриву росіянами Каховської ГЕС.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також