На Хмельниччині сільські голови підробляли заповіти
Майно померлих отримували родичі голів

Поліцейські направили до суду кримінальне провадження відносно двох голів сільських рад з Деражнянщини, які зловживали службовим становищем та підробляли документи. Про це інформує Сектор комунікації поліції Хмельницької області.
Посадовиці після смерті декількох самотніх односельчан, які за життя нікому не заповіли своє майно, підробили їхні заповіти на користь своїх родичів та знайомих.
На підставі сфальсифікованих документів зазначені особи, серед яких і чоловік однієї з чиновниць, незаконно отримали у власність три земельні паї загальною площею майже 9 гектарів.
Відносно обох голів слідчі відкрили кримінальні провадження за ч. 1 статті 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 1 статті 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.
varta1.com.ua: Новини

До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті
- У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира
- Львівська мерія бореться з нелегальними вуличними фотографами (ФОТО)
- Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника
- У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
Найчитаніше
- На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті
- Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника
- У Львові поліцейські дістали з авто жінку з дітьми, яка з битою скоїла ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
Коментарі