На Хмельниччині засудженому передали наркотики у салаті «Олів’є» (ФОТО)
35 згортків
У п’ятницю, 15 липня, близько 14 год. 20 хв., працівники оперативного відділу «Райківецької виправної колонії (№ 78)» провели огляд посилки, яка надійшла із м. Славута у відділення № 2 «Нова пошта» від громадянина «А» на адресу засудженого «М». Про це пише Райківецька виправна колонія.
У середині пластикового відра із салатом «Олів’є» було виявлено 35 поліетиленових згортків із частинками таблеток білого кольору, ззовні схожих на наркотичну речовину.
За цим фактом зібрано матеріали згідно чинного законодавства та повідомлено працівників Хмельницького РУП ГУ НП у Хмельницькій області.
Раніше, на Львівщині поліцейські затримали «закладчика» наркотиків.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- Гендиректор Укроборонпрому Герман Сметанін йде з посади
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- В Україні делегація Святого Престолу відвідала табір для утримання полонених військових російської армії
- Над Балтійським морем польські винищувачі перехопили російський Іл-20
Найчитаніше
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- У лікарні померла водійка, яка у ДТП на Львівщині, зіткнулася з опорою електропередач
- Житель Львівщини вбив маму через кошенят
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- На віні загинув підполковник зі Львівщини Юрій Цицик
Коментарі