На Хмельниччині рятувальники звільнили пасажирський автобус з снігової пастки (фото)
У результаті негоди сьогодні вночі у Новоушицькому районі застряг автобус із півсотнею пасажирів, який прямував із міста Бар Вінницької області у Яремче на Прикарпаття. Працівники сектору реагування патрульної поліції залучили на допомогу рятувальників та комунальну техніку і допомогли людям вибратися зі снігової пастки. Про це інформує Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області.
Автобус здійснював нерегулярні пасажирські перевезення і на замовлення віз людей із Вінничини на Прикарпаття. У Новоушицькому районі близько першої години ночі «Неоплан» почало нести і автобус застряг між двома пагорбами та не зміг рухатися далі.
Працівники сектору реагування патрульної поліції Новоушицького ВП, які першими прибули на місце події, одразу викликали на підмогу рятувальників та комунальників зі спецтехнікою. Поки автобус буксиром витягали зі снігової пастки, поліцейські допомагали людям зігрітися.
Зважаючи на погодні умови, пасажири вирішили повернутися назад у Бар. Щоб подібні ситуації не повторювались, поліцейські радять громадян зважати на погодні умови і утриматися від подорожей на далекі відстані.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі