На Хмельниччині засудили батька, який гарячою коцюбою побив дітей
38-річного мешканця Кам’янець-Подільського району суд визнав винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 127 (катування) Кримінального кодексу України. Про це інформує Сектор комунікації поліції Хмельницької області.
У травні цього року, про виявлення слідів побоїв та сильних опіків на тілі дітей до поліції повідомила працівниця селищної ради. Правоохоронці з’ясували, що 38-річний чоловік розпеченою коцюбою побив свого 8-річного сина на 6-річну доньку.
Співмешканка, яка не є біологічною матір’ю побитих дітей, поскаржилася, що вони не слухаються. Щоб їх вгамувати, батько взяв коцюбу, розігрів її у печі та відлупцював дітей.
У результаті діти отримали опіки сідниць, ніг та спини.
Після цього їх одразу ж було вилучено з сім’ї і поміщено під нагляд органів опіки та піклування.
Вирішується питання про позбавлення чоловіка батьківських прав.
Дунаєвецький районний суд визнав підсудного винним у катуванні та визначив йому покарання у вигляді 4 років ув’язнення.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі