На єнота: полонений «мобік» підірвав мережу проханням про обмін (ВІДЕО)
Того самого єнота, якого поцупили його «колеги»
Відео, де полонений мобілізований просить обміняти його на єнота, уже розлетілося мережею. Мобілізований, який потрапив у полон, просить, аби Росія обміняла його на херсонського єнота.Про це пише 24 канал
Рядовий з Новосибірська, якого призвали в межах так званої часткової мобілізації в Росії, потрапив у полон до укроаїнськийх воїнів. Зараз окупант просить про обмін.
Загарбник просить російське керівництво, аби його обміняли. І не на абикого, а на єнота, якого окупанти викрали з Херсона.
Історія з єнотом
Як повідомлялося раніше, російські військові показали єнота, якого вкрали під час виходу з Херсона, коли їм на п’яти наступали ЗСУ.
У російському «Telegram»-каналі «Mash» опублікували відео з єнотом. Окупанти стверджують, що звірятко тепер живе серед російських десантників і повернеться на «малу батьківщину» тільки в їх рядах.
«Перед вами — єнот з Херсонського зоопарку, який встиг стати символом останніх тижнів «СВО». Одні кажуть, що його ганебно вкрали, інші — пропонують обміняти на одеський пам’ятник Катерині II», — йдеться у підписі до відео.
Як стверджують російські військові, вони «самотнього і кинутого хвостатого насправді не крали».
«Наші солдати побачили його при відступі на правий берег Дніпра і вирішили зберегти йому життя — забрали з собою. І ось він у розташуванні ВДВ, ходить ночами в розвідку, і спить в підсумці для скидання магазинів. Харчується свіжою рибою від місцевих рибалок, залишаючи її голови в спальниках хлопців, а ще — горішками, куркою і виноградом», — кажуть окупанти.
У «Telegram» окупанти йому навіть вибирали ім’я і позивний. Користувачі каналу «Єнот з Херсона» назвали звіра «Єнотом» і дали кличку «Херсон». Кажуть, що віддавати «Херсона» нікому не збираються.
Нагадаємо, російські окупанти вкрали з Херсона єнота: мережа відреагувала мемами
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який 21 місяць вважався безвісти зниклим
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Мар’ян Кіт
- "На щиті" повернеться Герой зі Львівщини, який загинув у 2024 році
Коментарі