На Івано-Франківщині стався вибух у багатоповерхівці, є загиблий (ФОТО)
У квартирі п’ятиповерхівки вибухнула граната. Поліцейські виявили 51-річного чоловіка, який помер від травм.
Як інформує «Варта1», у Нацполіції Івано-Франківської області повідомили, що, 31 вересня, о 20:15 год, до поліції надійшло повідомлення від чоловіка про те, що у квартирі він виявив свого сина із тілесними ушкодженнями. На місце події виїхали слідчо-оперативна група, вибухотехніки та криміналісти.
Попередньо встановлено, що мешканці будинку, близько 16:00 год, почули звук, схожий на вибух, але не зорієнтувалися, де він пролунав.
У квартирі, де стався вибух, поліцейські виявили 51-річного чоловіка, який помер від травм, ймовірно — отриманих внаслідок вибуху гранати.
На місці події криміналісти вилучили залишки вибухового пристрою, їх направлять на проведення експертизи.
Слідчі розпочали кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією — ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство із додатковою кваліфікацією — нещасний випадок) і ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.
Як повідомляла «Варта 1», на Івано-Франківщині стався вибух у багатоповерхівці, є загиблий.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі