На Івано-Франківщині від коронавірусу померли 53-річна медсестра та ще дві жінки
За останню добу, в Івано-Франківській області зареєстрували три летальні випадки, спричинені COVID-19. Зокрема, померла 53-річна медсестра.
Про це, на онлайн-брифінгу, повідомила перша заступниця голови Івано-Франківської облдержадміністрації Марія Савка.
За її словами, в області лабораторно підтверджені три нових летальні випадки. Це 53-річна медсестра з Богородчанського району, 64-річна та 83-річна франківки.
Савка зазначила, що на Прикарпатті зберігається складна ситуація з коронавірусом. В області лабораторно підтверджено 644 випадки захворювання, 43 особи померли, 27 вилікувались.
Ще 544 прикарпатці очікують на результати ПЛР-досліджень.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі