На Камʼянеччині пенсіонер впав у колодязь і застряг головою вниз на 10 годин (ВІДЕО)
З пастки чоловіка визволяли поліцейські
На Камʼянеччині поліцейські врятували чоловіка, який потрапив у пастку - застряг у господарчому колодязі головою вниз. Про це повідомили у прес-службі поліції Хмельницької області Прибираючи на дачі, 64-річний камʼянчанин, впав у господарчий колодязь, де пробув близько 10 годин.
З пастки чоловіка витягли поліцейські Богдан Цьопа та Леонід Атаманюк, які прибули на прохання дружини пенсіонера.
«Близько опівночі на лінію «102» надійшло звернення від жительки Камʼянця-Подільського, яка повідомила, що від ранку на звʼязок не виходить її 64-річний чоловік. Вони зʼясували, що чоловік ще зранку поїхав на дачу в село Ісаківці Жванецької тергромади, аби прибрати подвір'я. Правоохоронці одразу вирушили туди. Оглядаючи господарство, вони почули крик про допомогу.», - йдеться у повідомленні Звук долинав з господарчого колодязя, у якому і застряг 64-річний чоловік.
Поліцейські одразу ж витягнули його з ями, надали домедичну допомогу, після чого відвезли до лікарні. Пенсіонер пояснив, що вирішив перед новорічними святами навести лад на дачі.
Розпочав прибирання з господарчого колодязя, але не втримався та впав туди головою донизу. Самотужки вибратись не зміг і майже 10 годин гукав про допомогу, та ніхто не чув.
Наразі з чоловіком усе гаразд
Читайте також:нетверезий водій на «BMW» виїхав на клумбу й зніс відбійник у Луцьку (ФОТО)
Його здоров'ю нічого не загрожує.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі