На Херсонщині росіяни вбили однорічного Дмитрика
Російські військові атакували цивільний об’єкт за допомогою безпілотного літального апарата
У селі Правдине на Херсонщині, внаслідок атаки ударного дрона, загинув однорічний Дмитрик. Про це повідомляє Херсонська ОВА.
«Ці дитячі іграшки, розкидані вибуховою хвилею, належали Дмитрику, якому був лише рік і два місяці. Сьогодні його вбила Росія – безжально та цілеспрямовано. Терористи вдень атакували з ударного дрона оселю в селі Правдине, де малюк перебував разом із прабабусею», – йдеться в повідомленні.
У Херсонській обласній прокуратурі уточнили, що атака Росії на регіон спричинила загибель дитини, також є постраждала. За процесуального керівництва Олешківської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, що спричинило загибель людини (ч. 2 ст. 438 КК України).
"9 липня 2025 року в селі Правдине Херсонського району військові армії РФ атакували цивільний об’єкт за допомогою безпілотного літального апарата. Вибуховий пристрій влучив у подвір’я, де перебував хлопчик. Внаслідок вибуху дитина загинула. Також поранення отримала місцева жителька", – повідомили у прокуратурі.
varta1.com.ua: Новини
росіяни атакували Львівщину шахедами та ракетами
Вночі ворог атакував Львівщину бойовими безпілотниками та крилатими ракетами
Стало відомо, скільки повітряних цілей знищено на заході України
Командувач повітряного командування «Захід» подякував захисникам неба за результативну бойову роботу
Трамп розвертає свою політику щодо України, - NYT
Київ досі підтримує співпрацю з Дональдом Трампом, попри зосередженість його адміністрації на Близькому Сході та Китаї
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Двох молодих воїнів-львів’ян проведуть завтра в останню земну дорогу у Львові
- У трьох західних областях правоохоронці затримали посадовців ТЦК та членів ВЛК (ФОТО)
- Генпрокурор відреагував на смертельну ДТП за участі прокурора на Львівщині
Коментарі