На Хмельниччині ув'язнили молодика, який побив чоловіка через зауваження щодо російської музики

26-річний чоловік агресиво зреагував на зауваження вимкнути російську музику

На Хмельниччині суд виніс вирок 26-річному жителю Дунаївців, який побив перехожого через зауваження вимкнути російський шансон. Зловмисника визнали винним за трьома статтями (ч. 1 ст. 122, ст. 128 та ч. 3 ст. 296) Кримінального кодексу України. Суд призначив йому  2 років позбавлення волі. Про це повідомила пресслужба ГУНП у Хмельницькій області.

Нагадаємо, конфлікт стався біля магазину в центрі м. Дунаївці у вересні минулого року. 26-річний чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, гучно ввімкнув музику в автомобілі свого товариша. За словами очевидців, це був російський шансон. Через це потерпілий, який у той час проходив повз, зробив молодику зауваження та наполіг, щоб той вимкнув музику. У відповідь підозрюваний агресивно відреагував та побив незнайомця. Потерпілого госпіталізували до лікарні.

За даним фактом слідчі Камʼянець-Подільського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження. Після завершення розслідування матеріали передали до суду.

Раніше повідомляли: львів’янка сяде за ґрати за лайки під фото російських військових

Нещодавно суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження і визнав 26-річного дунаївчанина винним в хуліганстві та спричиненні середньої тяжкості тілесних ушкоджень й засудив його до 2-х років ув’язнення.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  4. росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
  5. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим