На Хмельниччині затримали матір і доньку, які обікрали будинок пенсіонерки на 140 тисяч гривень
Під час затримання в їхньому автомобілі вилучили викрадені коштовності, а також набір ключів та рукавички.
У Шепетівці поліція оперативно затримала двох жінок, які викрали з приватного будинку прикраси та гроші на загальну суму понад 140 тисяч гривень. Зловмисницями виявилися 47-річна мати та її 28-річна донька, які раніше вже мали проблеми з законом. Про це повідомила поліція Хмельницької області.
До поліції звернулася 75-річна місцева жителька із заявою про зникнення цінностей з її будинку. Завдяки камерам відеоспостереження, правоохоронці швидко ідентифікували підозрюваних.
З'ясувалося, що жінки, скориставшись відсутністю господині, проникли в будинок і винесли все цінне. На момент скоєння злочину молодша з них перебувала на іспитовому терміні.
Під час затримання в їхньому автомобілі вилучили викрадені коштовності, а також набір ключів та рукавички.
Зараз жінкам оголосили підозру за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Їм загрожує до 8 років позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- У Держприкордонслужбі попередили про ймовірний наступ росіян
- РФ готується до мобілізації, - Служба зовнішньої розвідки України
- На Львівщині викрили схему ухилення від мобілізації через фіктивний вступ до коледжу
- Зеленський запропонував РФ перемир'я в повітрі за "заморозку" війни
Найчитаніше
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- На Одещині мама насмерть збила 1-річного сина
- На Львівщині біля лісу виявили жінку без свідомості, яка три дні вважалася зниклою
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2023 року вважався безвісти зниклим
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
Коментарі
таааа рукавички проти відеокамери не допомогли😎