На Хмельниччині жінки допомогли військовозобовʼязаному втекти від ТЦК (ВІДЕО)
Він відмовився отримувати повістку, тож поліцейський, відповідно до своїх повноважень, спробував здійснити адміністративне затримання
У місті Дунаївці Хмельницької області військовослужбовці районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки спільно з національною поліцією виявили порушника правил військового обліку, який також не мав при собі військово-облікових документів.
Він відмовився отримувати повістку, тож поліцейський, відповідно до своїх повноважень, спробував здійснити адміністративне затримання. Однак чоловік чинив опір і втік, причому не без допомоги громадянок, що були поруч.
"На відео, яке з'явилося в мережі, чути, що оточуючі підтримують утікача. Така поведінка є ганебною, адже повага до законів України та їхнє виконання – обов’язок кожного громадянина, особливо у час, коли країна веде боротьбу з сильним і підступним ворогом.
Станом на зараз громадянина розшукують правоохоронці.
Ми засуджуємо будь-які насильницькі дії та проведемо детальний аналіз цієї події для виявлення можливих випадків перевищення службових обов’язків серед усіх військовослужбовців, які були залучені до цієї групи оповіщення.
Нагадуємо, що всі громадяни, які є військовозобов’язаними, повинні оновити свої облікові дані. У разі наявності підстав для відстрочки необхідно подати відповідні документи до територіального центру комплектування та соціальної підтримки." - йдеться у повідомленні ТЦК.
varta1.com.ua: Новини
На Покровському напрямку загинув Герой зі Львівщини Богдан Луковський
Богдан Луковський загинув унаслідок мінно-вибухової травми, не сумісної з життям, на Покровському напрямку на Донеччині
У МВФ спрогнозували терміни закінчення війни в Україні
Прогрес у справі припинення війни може сприяти поліпшенню економіки України
У неділю Львівщина попрощається з Героєм Віталієм Севастьяновим
Поховають захисника на меморіальному комплексі «Пантеон Героїв» на місцевому кладовищі Буська
Найкоментованіше
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Мар’ян Кіт
- У понеділок Львівщина попрощається з Героєм, який загинув у 2023 році
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який 21 місяць вважався безвісти зниклим
Коментарі
Мені би таких хлопчаків у бригаду, шоб показали як потрібно воювати з орками, а не з мирним населенням України
То хай ідуть воювати замість нього
Тільки підкидають для російської пропоганди чергові кадри в архів:( то дуже не професійно все відбувається… на трьох машинах з непонятними номерами європейськими і помітно навіть дурьню вони працюють в складці - так неможна робити і взагалі і на людях тим паче… от бабулька відосік виклала який нашкодить нам набагато більше ніж була би користь від того «солдата»… а тих 7 мужиків я нарахував дісно замість репресій в згорілої з національною поліцією чим вони тут займаються йшли би на пєрєдок… або лісом на три літери! Немає до них ні поваги ні довіри а по відео видно чому.