На кільцевій дорозі Львова правоохоронці викрили звідницю та повію

В одному із готелів, розташованому на кільцевій дорозі Львова, працівники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми виявили факт звідництва. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.
Як встановили правоохоронці, 25-річна жінка, мешканка одного із сіл Львівської області, у готельному номері звела 23-літню жінку із чоловіком для надання платних сексуальних послуг. Послуги коштували клієнту 1200 гривень за годину.
В подальшому отримані кошти звідниця поділила із повією порівну. З місця події поліцейські вилучили речові докази, а також грошові кошти, які клієнт оплатив за отримані сексуальні послуги.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.302 (створення або утримання місць для розпусти або звідництво) КК України. Звідниці загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк. Повію притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.181- 1 КУпАП.
varta1.com.ua: Новини

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- У Львові чоловік ліг під колеса трамваю і загинув (ФОТО)
Найчитаніше
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- На війні загинув молодий Герой зі Львівщини
- Чорна звістка про загибель солдата з Львівщини прилетіла з Донеччини
- У львівському парку знайшли покинуту автівку
Коментарі