На Київщині чоловік зарізав жінку, й намагався спалити її тіло
Події в Бучі
В Бучі 64-річний чоловік вбив 47-річну жінку і намагався спалити її тіло в покинутому сараї, аби приховати сліди злочину.
У Бучі чоловік вбив свою товаришку «по чарці», і намагався спалити її тіло у покинутій коморі. Мертву жінку виявили під час гасіння пожежі. Поліцейські помітили на тілі сліди ножових поранень, та розшукали вбивцю. Деталі цієї історії розповіли у пресслужбі поліції Київщини.
«15 березня під час гасіння пожежі в покинутій коморі було виявлено обгоріле тіло 47-річної місцевої жительки. Експертиза показала — потерпіла мала ножові поранення. Невдовзі поліцейські встановили та затримали зловмисника. Чоловікові загрожує до 15 років за ґратами», — розповіли у поліції.
Попередньо чоловік випивав із жінкою, яку пізніше знайшли мертвою. Унаслідок конфлікту чоловік взяв із кухонного столу ніж та наніс своїй подрузі чотири удари в шию. Від отриманих травм вона померла на місці.
Щоб приховати сліди злочину, він загорнув її тіло та виніс у покинуту комору. Потім облив тіло розчинником та підпалив.
Читайте також: Колишній начальник польського генштабу закликає Польщу готуватися до війни з Росією
Чоловіку вже оголосили підозру про умисне вбивство (ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України). Йому загрожує до 15 років тюрми.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
Найчитаніше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
Коментарі