На Київщині під час боротьби за храм УПЦ МП помер чоловік (ВІДЕО)

Почалася штовханина

У селі Липовець, що на Київщині під час штовханини біля храму УПЦ МП помер чоловік. Про це повідомляє видання Кагарлик.City.

За даними ЗМІ, місцеві парафіяни хотіли вигнати із церкви священиків Московського патріархату. Раніше місцеві жителі ухвалили рішення про перехід церкви у підпорядкування ПЦУ.

Так, у суботу, 8 квітня, до храму прийшли парафіяни з вимогою до священика УПЦ передати їм ключі.

Коли піп МП відмовився це робити, люди спробували зайти до храму. Проте представники УПЦ МП не давали цього зробити. Внаслідок почалася штовханина.

За інформацією видання, біля церкви перебував місцевий мешканець. Йому раптово стало погано. На жаль, чоловік помер.

У поліції підтвердили смерть місцевого мешканця біля храму та прокоментували ситуацію:

«Померлий - чоловік 1961 року народження. Це не посадова особа, а один із тих, хто був біля храму на стороні ПЦУ. Причина смерті - серцевий напад, йому вже двічі робили операцію», - повідомила представник поліції Київської області Ірина Прянішнікова.

В УПЦ МП заявили, що настоятель храму протоієрей Василь Каліка написав заяву до правоохоронних органів щодо смерті чоловіка та заявив, що кілька чоловіків повалили його на землю, тягли за ланцюг, де висів православний хрест, вимагали, щоб він більше не проводив богослужіння та поїхав жити в інше місце.

Священик УПЦ МП написав у заяві поліції, що померлий чоловік, «вигукуючи погрози, що повісять нас, почав тягнути за хрести... після чого впав на асфальт і помер у конвульсіях».

Читайте також: на Хмельниччині з двох храмів виганяють священиків УПЦ МП

УПЦ МП також оприлюднила нарізку відео інциденту.

Додамо, що раніше місцеві жителі на Київщині ухвалили рішення про перехід церкви до підпорядкування ПЦУ, але священики УПЦ МП відмовилися віддавати ключі.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена