На кордоні із Польщею затримали російського дизертира
Російський військовий намагався нелегально потрапити до Польщі прямо з українського фронту
На кордоні із Польщею затримали російського дизертира, який втік із українського фронту та перетнув білоруський міграційний канал, організований режимом Лукашенка, повідомляє ТСН.
Затриманому російському військовому - 41 рік. Він був у цивільному та без зброї.
За словами польського журналіста, російський військовий намагався нелегально потрапити до Польщі через Білорусь, прямо з українського фронту. В окупанта виявили військові документи, зокрема контракт з армією про участь у війні проти України.
«Щоб потрапити на Захід, росіянин намагався скористатися каналом міграції, організованим режимом Олександра Лукашенка, яким користуються іноземці переважно з Близького Сходу, Північної Африки та Центральної Азії», - зазначається у повідомленні.
Зазначається, що 41-річного дезертира ретельно перевіряють польські служби.
Читайте також: на Закарпатті неподалік кордону знайшли мертвими трьох молодих чоловіків.
Тим часом у Підляській прикордонній службі, чиї військовослужбовці затримали росіянина, не хочуть коментувати повідомлення.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
- Сьогодні на Львівщині поховають десятьох земляків загиблих на війні
Коментарі