На кордоні волинянин пропонував 2000 доларів прикордоннику, аби виїхати за кордон як іноземець

Новини

Чоловік намагався скористатися польським паспортом, але отримав підозру та домашній арешт

На пункті пропуску «Ягодин» оперативники затримали 58-річного уродженця Луцька, який намагався підкупити службову особу. Чоловік надав 2000 доларів США неправомірної вигоди прикордоннику, аби той посприяв у пропуску через державний кордон по паспорту громадянина Польщі. Подорожнього затримали «на гарячому» під час передачі коштів. Про це повідомляє пресслужба 6 прикордонного загону.

Волинянин і раніше намагався потрапити за кордон за польським документом, однак отримав відмову в перетині держрубежу, оскільки прикордонники встановили, що він є громадянином України. Цього разу лучанин спробував вирішити питання грошима, але інспектор повідомив про таку пропозицію відповідні служби.

«Чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 ККУ. Суд обрав фігуранту справи запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту терміном 60 діб», – йдеться в повідомленні.

Слідчі дії проводила спільна міжвідомча група за участі міграційної поліції та Нацполіції області. Процесуальне керівництво у справі здійснює Волинська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
  2. До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
  3. РФ озвучила нові погрози Україні, і вимагає «прийняти рішення»
  4. У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
  5. На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина

Найчитаніше

  1. До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
  2. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
  3. З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
  4. Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
  5. У Львові під час конфлікту сталося вбивство