На кордоні в мешканця Львівщини виявлено 16 хутряних шкірок (фото)

Вдруге за добу, працівники Галицької митниці знаходять сховки в кріслах. Про це повідомляє Галицька митниця Держмитслужби.
У пункті пропуску «Шегині–Медика», мешканець Львівщини в сховку в кріслі намагався провезти 16 вичинених хутряних шкірок. Для перетину кордону водій обрав «зелений коридор», відтак, про вказаний товар повідомляти не збирався і думав, що минеться. Проїхати через кордон не вдалось.
За цим фактом складено протокол про порушення митних правил передбаченого ст. 471 Митного кодексу України. Хутро вилучено, його вартість буде встановлено додатково.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
1
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
2
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- На війні загинув молодий Герой зі Львівщини
- У Львові чоловік ліг під колеса трамваю і загинув (ФОТО)
Найчитаніше
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- Чорна звістка про загибель солдата з Львівщини прилетіла з Донеччини
- На війні загинув молодий Герой зі Львівщини
- Львівщина зустрічає полеглого командира відділення мотопіхотного батальйону 24 ОМБр Тараса Приймака
Коментарі