На кордоні з Латвією українець дав хабаря прикордонникові: що з цього вийшло?
Українця, який запропонував хабар у 5 євро, оштрафували на 4300 євро. Про це пише видання «Капітал». Минулих вихідних, у латвійському прикордонному пункті «Патерніекі» громадянин України, 1964 року народження, спробував дати хабаря співробітникові латвійської Державної прикордонної служби (ДПС).
У ДПС пояснили, що в українця, що в’їжджав у країну на особистому транспортному засобі, нема поліса страхування здоров’я. Тож, щоб прикордонники закрили очі на цю проблему й пропустили його в Латвію, водій запропонував їм хабар у розмірі 5 євро.
Відносно порушника розпочато кримінальний процес. Також, за рішенням прокурора Краславського району, громадянина України оштрафували на 4300 євро, повідомляють місцеві ЗМІ.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі