На кордоні з Польщею затримали водія, який ховав військовозобовʼязаного між сидіннями

Львів

Клієнта організатор підшукав у соцмережах у липні цього року, а вартість послуги чоловіки завуальовано обговорювали в месенджері натяками та непрямими фразами

На українсько-польському кордоні в пункті пропуску «Угринів–Долгобичув» прикордонники завадили спробі незаконного перетину кордону. Про це повідомили у пресслужбах Державної прикордонної служби України та Львівської обласної прокуратури.

Під час поглибленого огляду мікроавтобуса в спеціально облаштованій схованці виявили 24-річного мешканця Хмельниччини. Організатором нелегального трансферу виявився 43-річний рівнянин, який уже має судимість за аналогічний злочин.

За даними слідства, водій мікроавтобуса облаштував сховок між заднім рядом пасажирських сидінь і багажним відділенням. Планувалося, що після проходження українського прикордонного контролю «пасажир» залишить свій тайник і продовжить рух у салоні як звичайний мандрівник.

Клієнта організатор підшукав у соцмережах у липні цього року, а вартість послуги чоловіки завуальовано обговорювали в месенджері натяками та непрямими фразами.

Водія затримали на місці. Як з'ясували правоохоронці, у 2023 році його вже судили за організацію незаконного переправлення людей через кордон у складі організованої групи — тоді він вносив військовозобов'язаних до системи «Шлях». Тоді суд призначив йому покарання у вигляді 170 тисяч гривень штрафу.

Наразі рівнянину повідомили про підозру в незаконному переправленні осіб через державний кордон України. Йому загрожує позбавлення волі на строк від семи до дев'яти років із конфіскацією майна. Суд уже обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.

Стосовно 24-річного мешканця Хмельниччини, який намагався виїхати у сховку, прикордонники склали адміністративні матеріали за спробу незаконного перетинання державного кордону.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. На Львівщині засудили військового, який 4 місяці не повертався до частини
  2. У Львові у ДТП постраждали шестеро людей
  3. Федоров став радником міністра оборони Італії
  4. На Львівщині сталася смертельна ДТП за участі поліцейського
  5. Росія готується до масштабних балістичних ударів по Україні, - Bloomberg

Найчитаніше

  1. На Львівщині сталася смертельна ДТП за участі поліцейського
  2. Повертаючись з відпустки на бойові позиції загинув воїн зі Львівщини Денис Мота
  3. На Львівщині поліція встановлює особи учасників конфлікту, під час якого було побито дівчину
  4. У ДТП на Львівщині загинув пасажир автомобля
  5. У Тернополі після операції померла підлітка