На кордоні з Польщею митники вилучили велику партію контрабандних сосисок (ФОТО)
Вчора, у пункті пропуску «Шегині–Медика», в автомобілі 28-річного українця, працівники Львівської митниці ДФС знайшли 680 кілограм контрабандних сосисок. Про це повідомили у прес-службі ДФС у Львівській області.
28-річний громадянин України повертався з Республіки Польщі в Україну через пункт пропуску «Шегині–Медика» автомобілем «Nissan Primastar». Для перетину кордону обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор».
Під час митного оформлення у митників виникла підозра щодо наявності у вказаному автомобілі товарів, які належать до категорії, на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження.
У зв’язку з цим автомобіль було скеровано в місце поглибленого огляду транспортних засобів. Там, у багажному відділенні автомобіля, серед особистих речей, було виявлено курячі сосиски в кілограмових герметичних упаковках загальною вагою 680 кг.
Громадянин повідомив, що придбав сосиски в Республіці Польщі для власних потреб.
Проте, на такий товар згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 434 від 21 травня 2012 року «Про обсяги та порядок ввезення громадянами на митну територiю України харчових продуктiв для власного споживання» та ст. 378 Митного кодексу України встановлено обмеження щодо ввезення громадянами на митну територію України.
Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ст. 471 Митного кодексу України.
Предмети порушення митних правил вилучено та передано на склад митниці. Справу скерують до суду.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі