На кордоні з Польщею митники затримали "Опель" зі 100 кг контрабандного сиру в багажнику (фото)

img-20200214-wa0002
img-20200214-wa0002

Галицькі митники вилучили партію контрабандного сиру, який виявили в багажному відділенні авто, що перетинало українсько-польський кордон у ПП «Угринів–Долгобичув».

Як повідомили в Галицькій митниці Держмитслужби, було вилучено майже 150 кілограмів сиру.

«Під час огляду мікроавтобуса в працівників митниці виникла підозра про можливе переміщення прихованих від митного контролю товарів. Було прийнято рішення скерувати авто на поглиблене обстеження. І не дарма — у багажному відсіку серед особистих речей митники знайшли незадекларований харчовий продукт», — розповіли в пресслужбі.

Зазначаться, що виявлені товари належать до першої — двадцять четвертої групи УКТ ЗЕД. Згідно з митним законодавством, громадянам забороняється ввозити для вільного обігу товари, що класифікуються в цих групах у будь-яких обсягах.

За цим фактом склали протокол про порушення митних правил за ознаками ст. 471 МКУ. Товар, що в межах норми  (не більше ніж одна упаковка або загальною масою, яка не перевищує два кілограми, кожного найменування на одну особу) пропустили, решту — вилучили. Справу скерують до суду.