На кордоні з Польщею розбився дельтаплан з українським пілотом (фото)
На прикордонній з Україною території Польщі впав дельтаплан з контрабандними цигарками. При падінні постраждав 44-річний українець, який пілотував цим літальним апаратом. Чоловіка госпіталізовали.
Про це повідомляє Надбужанський відділ Прикордонної служби Польщі.
Так, 21 грудня, прикордонники зауважили літаючий об’єкт, що рухався на досить великій висоті. Зі сходу він просунувся вглиб території Польщі. Підозрюючи, що це може бути дельтаплан, що використовується для контрабанди незаконних товарів, прикордонники стежили за його подальшим польотом.
«Під час цих заходів поблизу міста Вольчини, що в Влодавському повіті, було виявлено розбитий мотопланер, розкидані навколо нього пакунки та людину, яка була пілотом. Через отримані травми чоловіка негайно перевезли до лікарні, де йому надали необхідну медичну допомогу. Співробітники Прикордонної служби встановили, що це 44-річний громадянин України», — йдеться у повідомленні.
У коробках поблизу розбитого дельтаплана знайшли контрабандні сигарети (8 тисяч пачок) вартістю понад 112 тисяч злотих (понад 850 тис грн). Як підозрюють прикордонники, сигарети мали скинути, не приземляючись на польській території — біля прикордонної річки Буг.
У цій справі розпочато попереднє провадження. 44-річний громадянин України нестиме відповідальність за контрабанду сигарет та незаконний перетин державного кордону. Йому загрожує позбавлення волі терміном до 5 років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі