На кордоні з Румунією поліцейські Львівщини затримали чоловіка, який за 11 тисяч доларів хотів вивезти військовозобов'язаного (ФОТО)

33-річного мешканця Чернівецької області спіймали з “клієнтом” у машині поблизу кордону

Поліцейські Львівщини затримали зловмисника, причетного до незаконного переправлення чоловіка через кордон. За 11 тисяч доларів 33-річний мешканець Чернівецької області в умовах воєнного стану намагався нелегально вивезти військовозобов’язаного до Румунії, минаючи офіційні пункти пропуску. Про це повідомила пресслужба ГУНП у Львівській області.

Фігуранта викрили слідчі відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності поліції Львівщини спільно з працівниками СБУ під процесуальним керівництвом Львівської обласної прокуратури.

20 травня зловмисника затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу — за кілька десятків кілометрів від державного кордону України та Румунії, в автомобілі разом із “клієнтом”.

Раніше повідомляли: спецслужби затримали львів’янина, який за 17 тис доларів пропонував «пакет послуг» чоловікам

Йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває, невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
  3. Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
  4. Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
  5. Церква, мова, віра: Зеленський повідомив, яку формулу у мирній угоді запропонувала Україна

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський