На кордоні з Україною ускладнено рух вантажівок у всіх пунктах пропуску

Польські перевізники розпочали страйк

Сьогодні, 6 листопада, польські перевізники розпочали страйк на польсько-українському кордоні. Про це повідомили у Державній прикордонній службі України.

«Після 13-ї години відбулося поступове блокування руху вантажного транспорту у напрямку пунктів пропуску »Ягодин-Дорохуськ«, »Краківець-Корчова«, »Рава-Руська-Хребене«. Ускладнення руху можливе як на в’їзд до Польщі, так і на виїзд», - йдеться у повідомленні.

Організатори протесту планують пропускати по одному вантажному автомобілю на годину, а також вантажні автомобілі з вантажами безпекового, гуманітарного характеру, ті, які перевозять тварин, продукти, що швидко псуються тощо.

У Волинській митниці заявили, що паралізовано роботу митного поста «Ягодин».

«Товари 1-24 груп УКТ ЗЕД, які слідують через Польщу транзитом і щодо яких в сусідній країні встановлене ембарго, не підлягатимуть пропуску зовсім. Це зменшить товаропотік через Ягодин в середньому у 25 разів, порівняно із оптимальною кількістю транспортних засобів, що мають приймаються митними та прикордонними органами кожної зі сторін протягом доби. Ця кількість затверджена міжнародними Меморандумами між Україною та Польщею», - йдеться у повідомленні митниці.

Причина страйків - надмірна конкуренція після лібералізації міжнародних перевезень між Україною та країнами ЄС.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також