«На кухні досі лежить мертвий «кадировець»: мешканець Гостомеля знайшов у своїй квартирі мертвого кадирівця (фото)
Мешканець Гостомеля Дмитро Пустовіт знайшов у своїй зруйнованій квартирі мертвого кадирівця.
Про це чоловік розповів у інтерв’ю «Вечірньому Києву».
«Кімнати були повністю завалені уламками й пройти всередину було не можливо. А там залишились наші з дружиною фотоальбоми, її весільна сукня… Збиралися робити ремонт у квартирі, завезли купу матеріалів, інструментів, техніки… Нічого не вцілило. З вулиці побачили, що на підвіконні нашої кухні лежать два мішки з піском. Скоріше за все, там влаштували собі укриття кадирівці, яких кинули на Гостомель. Труп одного з них досі лежить на моїй кухні», — каже власник зруйнованої квартири.
Наразі у п’ятиповерхівці, де мешкав чоловік, величезна наскрізна діра. Будинок ремонту не підлягає.
"Сказали, що всю п’ятиповерхівку знесуть, бо вона в аварійному стані. Обіцяють збудувати нове житло та надати квартиру. Як воно буде насправді, точно ніхто не знає. Поки що живемо у батьків у Старих Петрівцях.
Подали через «Дію» заявку про пошкоджене майно. Також з цього приводу звернулися до ЦНАП.
Сьогодні нам усім живеться не солодко. Ні роботи, ні грошей не має. З усього нашого майна залишився лише автомобіль, але через брак палива в Україні на ньому далеко не поїдеш. Утім, то все дрібниці у порівнянні з горем тих українців, які втратили своїх рідних через російську навалу", — розповів Дмитро.
Зазначимо, Кабінет міністрів України погодив надання статусу міста селищу Гостомель, що на околицях Києва. За це рішення ще має проголосувати Верховна Рада.
Наразі, Гостомель — це селище в Бучанському районі, Київської області України. Центр Гостомельської селищної громади. За даними 2020 року, мав майже 17 тисяч мешканців.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі