На Київщині підпільно виготовляли контрафактний антисептик (фото, відео)
У закинутому сільському будинку культури у селі Козаровичі, що на Київщині, поліцейські групи реагування Вишгородського району виявили підпільний цех. Із приміщення слідчі вилучили розфасовану у пластикові ємності «готову» продукцію, бочки із рідиною, схожою на спирт, блокноти із записами пропорцій для виготовлення «антисептику», етикетки, підготовлену для розливу тару. Про це повідомили у відділі комунікації Національної поліції України.
Оглянувши приміщення колишнього будинку культури, правоохоронці помітили в одній із кімнат лабораторію.
На місце події прибула слідчо-оперативна група. Під час проведення обшуку поліцейські виявили пластикові цистерни з різними рідинами, обладнання для виготовлення дезінфікуючого засобу, різні ємкості та етикетки на розфасовану «готову» продукцію.
На момент виявлення підпільного цеху там перебувало двоє осіб. Їх доставили до відділу поліції.
За даним фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ч. 1. ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає штраф від п’яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.
Під час проведення досудового розслідування поліцейські встановлять коло зловмисників, причетних до організації підпільного бізнесу, шляхи походження контрафактної сировини та способи збуту «готової» продукції.
https://youtu.be/11Lpw9JU4QU
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
СБУ затримала посадовицю Мінкульту, яка виправдовувала обстріли України та вихваляла путіна
Чиновниці загрожує до 8 років ув’язнення за пропаганду рашизму та поширення фейків про ЗСУ
Українські синхроністки здобули «золото» на етапі Кубка світу
Українки випередили найближчих конкуренток з Італії та Ізраїлю в акробатичній програмі
У Краматорську через авіаудар росіян загинули троє людей, серед них 13-річний хлопець
Кількість постраждалих внаслідок атаки на мирне місто зросла до 12 осіб
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі