На Київщині, просто посеред дороги, підірвали автомобіль (ФОТО 18+)
Вночі, 6 квітня, на Київщині, поблизу Переяслав-Хмельницького, під час руху в автомобілі «Toyota Camry» спрацював вибуховий пристрій. Внаслідок вибуху, водій загинув. Про це повідомляє, на сторінці у «Facebook», «dtp.kiev.ua».
Водій — мешканець Полтавщини, 1976 року народження.
Після спрацювання вибухового пристрою, некероване авто вилетіло з дороги і врізалось у дерево.
"Коли приїхала швидка, водій ще дихав. Весь салон був залитий кров’ю. Взяли у швидку, інтубувати. Проте, впродовж півгодини, незважаючи на проведені реанімаційні заходи, водій помер не приходячи до тями", — йдеться у повідомленні.
У чоловіка важка мінно-вибухова травма, кілька осколків пробили голову. Судячи з усього, вибуховий пристрій був спеціально начинений вражаючими елементами і знаходився він у салоні авто.
На місці події працювала слідчо-оперативна група правоохоронців, які й з’ясовуватимуть обставини події.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі