На Київщині затримали вантажівку із львівським сміттям, яка належить компанії товариша Садового (відео)
Поліція забрала машини на штрафмайданчик.
Під Києвом затримали вантажівки з львівським сміттям затримали чергові вантажівки зі львівськими побутовими відходами. Про це повідомили у ГУ Національної поліції в Київській області, пише ТСН.
«Надійшло повідомлення від одного з депутатів сільради про те, що поблизу села Бузова вантажні автівки викидають сміття», - йдеться у повідомленні.
Як зазначається, на місці події зібралися обурені місцеві жителі, які зупинили вантажівки і погрожували водіям фізичною розправою. Правоохоронці задокументували факт незаконного вивантаження побутових відходів, відкрито кримінальне провадження. Наразі вантажівки поміщені на штрафмайданчик, поліція встановлює осіб, які замовили незаконне транспортування сміття.
Своєю чергою InfoResist повідомив, що вантажівки належать львівській фірмі "Грінера-Україна, яку очолює екс-радник і друг мера Львова Андрія Садового Богдан Міхаль.
«Спочатку треба розуміти, що за фури, що вони везуть. Ця кримінальна справа і в'язниця - тільки так, інакше бути не може. Не можна такі речі робити», - прокоментував інцидент Садовий, пообіцявши розібратися.
[embed]https://www.youtube.com/watch?v=4h4xPHrYVZA&feature=youtu.be%20%20[/embed]
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі