На Луганщині бойовики обстріляли житлові будинки (фото)
Вчора зранку, з боку м. Золоте-5 (територія тимчасово підконтрольна НЗФ «ЛНР») бойовики з міномета калібром 82 мм обстріляли м. Золоте-4, Попаснянського району. Про це інформує відділ комунікації поліції Луганської області.
Внаслідок обстрілу, пошкоджено шифер, димохід та два віконних скла у двох будинках місцевих мешканок по вул. ІІ Вільна. Інформації про жертв та постраждалих не надходило.
На місці події працюють співробітники слідчо-оперативної групи Попаснянського відділу поліції та вибухотехніки ГУНП. Цей факт зареєстровано.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Коментарі