На Львіщині п’яний чоловік зарізав свою дружину
Як попередньо встановили правоохоронці, чоловік завдав дружині ножового поранення під час побутового конфлікту, перебуваючи у нетверезому стані.
У Жидачівське відділення поліції, 31 липня, вночі, надійшло повідомлення про те, що у приватному будинку, в одному з сіл району, 37-річна жінка виявила тіло своєї 63-річної матері без ознак життя, пише відділ комунікації ГУ Нацполіції у Львівській області.
На місці події працювала слідчо-оперативна група. На тілі померлої правоохоронці виявили колото-різану рану в ділянці грудей.
За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України. Санкція статті передбачає покарання — від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі.
Під час досудового розслідування поліцейські встановили, що ножового поранення загиблій завдав її 67-річний чоловік, котрий перебував у нетверезому стані, під час побутового конфлікту.
Зловмисник затриманий в порядку ст. 208 КПК України, невдовзі суд обере для нього міру запобіжного заходу.
Досудове розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі