На Львівщина жінка ледь не спалила церкву (ФОТО)
Каже, що не мала наміру підпалювати

У середу, 10 травня, у двох храмах Пустомит, що на Львівщині відбулося загоряння, яке ледь не закінчилося пожежею. Про це повідомляє Пустомитівська територіальна громада у Facebook
Так, близько 12:00 год поліцейські офіцери громади Микола Равлик та Роман Скрипець відреагували на звернення одного із настоятелів храму у місті Пустомити за фактом підпалу церкви, що мало місце 10.05.2023 близько 10:48 год, невідомою особою.


Правоохоронці по гарячих слідах, використовуючи відеозаписи з камер спостереження місцевого підприємства та камер Пустомитівської міської ради, встановили особу.
Нею виявилась жителька Пустомитівської громади, гр.О.

При спілкуванні, жінка повідомила, що наміру підпалити церкву вона не мала, а лише поставила та запалила свічки при вході у двох храмах міста Пустомити.
Читайте також: на Буковині підпалили церкву УПЦ МП (ВІДЕО, ФОТО)

В результаті чого відбулось незначне загорання фасаду даних церков. Гр.О. попросила пробачення у настоятелів храмів та зобов’язалась відшкодувати заподіяні матеріальні збитки.
varta1.com.ua: Новини

Громада на Львівщині зустріне Героя "на щиті" Володимира Зайцева
20 лютого 2025 року воїн загинув під час виконання бойового завдання в районі н. п. Журавка, Сумської області

У річці на Львівщині виявили мертвого чоловіка (ФОТО)
Тіло, яке несло течією, витягнули з річки наступного дня

Виплати родинам Героїв Небесної Сотні та захисникам: у Львівській ОВА роз'яснили ситуацію
В Мережі поширювалась інформація про скасування грошових виплат
Найкоментованіше
- Львівського письменника, який став на захист професора Лося, виключили з Українського ПЕН
- З ЛНУ звільнили професора Йосипа Лося, якого звинуватили в домаганнях
- Звільнений після полону воїн власноруч зняв свій портрет встановлений на центральній алеї у місті Тлумач (ФОТО)
- Стало відомо про загибель Героя з Львівщини, який два роки вважався зниклим безвісти
- У США дали пояснення заяви Трампа про "закінчення війни в Україні за 24 години"
Найчитаніше
- Звільнений після полону воїн власноруч зняв свій портрет встановлений на центральній алеї у місті Тлумач (ФОТО)
- Стало відомо про загибель Героя з Львівщини, який два роки вважався зниклим безвісти
- Жителів громади на Львівщині просять не пити воду з урочища на території памʼятки природи "Стежка Івана Франка"
- Під час захисту України від окупантів загинув 28-річний Герой з Львівщини
- Увага! Держава пропонує грошову винагороду за знайдені трупи диких кабанів – Львівська ОДА
Коментарі