На Львівщині 2 липня прогнозують стрімке погіршення погодних умов
Гроза та град
Завтра, 2 липня, на Львівщині прогнозують грозу.
Про це повідомляє Львівський гідрометцентр.
На Львівщині завтра буде хмарно з проясненнями. Вночі без істотних опадів. Вранці та вдень короткочасні дощі, грози, подекуди град. Вітер південно-східний з переходом на північно-західний, 9–14 м/с, вранці та вдень місцями шквали 15–20 м/с. Температура вночі 15–20 °С, вдень 22–27 °С тепла.
У Львові завтра буде хмарно з проясненнями. Вночі без істотних опадів. Вранці та вдень короткочасний дощ, гроза, град. Вітер південно-східний з переходом на північно-західний, 9–14 м/с, вранці та вдень під час грози шквал 15–20 м/с. Температура вночі 18–20 °С, вдень 25–27 °С тепла.
Додамо, під час негоди не варто ходити під розлогими деревами, рекламними щитами, лініями електропередач і антенами, бо пориви вітру можуть їх пошкодити.
Нагадаємо, у столиці недавно пройшлася потужна стихія. Очевидці повідомляли про масштабний потоп.
Внаслідок удару блискавки на Київщині, зруйновано міст: є загиблий.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
- У Львівській області знищено безпілотники
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
Коментарі