На Львівщині 83-річний чоловік загинув під колесами потяга
Житель міста Старий Самбір
Вчора, 23 жовтня, близько 23.00 на залізничній станції у місті Самбір загинув чоловік. Про це інформує Поліція Львівської області.
Під колеса пасажирського електропотяга потрапив 83-річний мешканець міста Старий Самбір.
Від отриманих травм він помер на місці події.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.276 (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років.
Правоохоронці встановлюють обставини події.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Біля Львова рятувальники дістали з канави собаку
- Зеленський висловився про участь Білорусі у війні
- На Львівщині внаслідок наїзду потяга загинув юнак, який лежав на колії
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
- Навроцького не запросили на конференцію щодо України в Гданську, де будуть Туск і Зеленський
Найчитаніше
- Поліція Львівщини встановлює особу померлого чоловіка з татуюванням
- Білоруська опозиція назвала вісім основних ознак того, що Лукашенко готується до прямого вступу у війну
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 22 червня
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
- На Львівщині внаслідок наїзду потяга загинув юнак, який лежав на колії
Коментарі