На Львівщині автомобіль злетів з дороги (ФОТО)
У нічній ДТП постраждав пасажир авто
На Львівщині 11 вересня, близько першої ночі, на автодорозі «Жидачів-Калуш» у селищі Журавно Стрийського району, водій автомобіля «Хонда», 20-річний львів’янин, не впорався з керуванням та виїхав за межі проїжджої частини.
Як повідомили у Нацполіції Львівщини, внаслідок ДТП пасажир автомобіля, 23-річний житель одного з сіл Стрийського району, отримав тілесні ушкодження та був доставлений у лікарню.
Читайте також: у Львові «самокатчик» потрапив у ДТП.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) ККУ. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- "Шахеди" можуть стати справжнім кошмаром для Львова і Волині: названо умову
- В Україні з 1 жовтня хочуть припинити мобілізацію чоловіків старше 50 років
- Поліція шукає очевидців ДТП, внаслідок якої загинула жінка у Львові
- Стало відомо про загибель Героя зі Львівщини, який понад два роки вважався безвісти зниклим
- У Меджугор'є осквернено статуї Богоматері
Коментарі