На Львівщині чоловік давав прикордонникам півтори тисячі доларів, щоб вони «не побачили» його брата (ФОТО)

У пункті пропуску «Шегині»

Фото: ДПСУ

На Львівщині українець пропонував прикордонникам за 1,5 тисячі доларів «не помітити» в автомобілі його брата і дати можливість перетнути кордон без законних підстав.

Як повідомляє ДПСУ, у такий спосіб чоловік мав намір «допомогти» своєму брату, який немає законних підстав для перетинання кордону, виїхати до Польщі.

Аби «вирішити» питання щодо незаконного перетину державного рубежу, чоловік запропонував прикордоннику відділу «Шегині» Львівського загону неправомірну вигоду в розмірі 1500 доларів США, на що отримав категоричну відмову.

Під час проведення невідкладних слідчих дій, в рамках кримінальних проваджень за ч. 3 ст. 369 та ч. 1 ст. 332 ККУ, спробу незаконного перетину держрубежу та факт надання неправомірної вигоди військовослужбовцю відділу «Шегині» задокументовано спільною міжвідомчою групою у складі офіцерів ВВВБ по Львівському прикордонному загону ГВВВБ «Захід», слідчих Яворівського відділу ГУ НП Львівської області, за процесуальним керівництвом Львівської спеціалізованої прокуратури військовій та оборонній сфері Західного регіону.

Зловмисника затримано правоохоронцями згідно ст. 208 КПК України.

Фото: ДПСУ

Як повідомлялося, на Львівщині затримали мешканця Івано-Франківська, який робив «інвалідами» чоловіків призовного віку.

Читайте також