На Львівщині чоловік викрав мікроавтобус (ФОТО)
Правоохоронці встановили місце перебування розшукуваного «Пежо»
На Львівщині 24 грудня в обідній час 47-річний мешканець Яворівського району незаконно заволодів мікроавтобусом «Пежо Експерт», який належить жителю іншого села віком 39 років та поїхав у невідомому керунку.
Як повідомили у Нацполіції Львівщини, виявивши відсутність автомобіля, власник звернувся по допомогу у поліцію.
Проведеними заходами, вивчивши записи камер відеоспостереження системи «Безпечна Львівщина», правоохоронці встановили місце перебування розшукуваного «Пежо», зупинили його у селищі Немирів та затримали водія в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) ККУ. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією майна або без такої.
Розшуканий автомобіль правоохоронці вилучили на спецмайданчик.
Читайте також: на Волині затримали членів банди, які «вибивали» гроші у пораненого воїна ЗСУ.
Досудове розслідування триває, невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі