На Львівщині чоловіки крали дизпаливо
Позбавлення волі до 8 років
На Львівщині мешканці Бродівського району віком 38 та 54 роки незаконно заволоділи пальним. Обом загрожує покарання – позбавлення волі на строк до восьми років.
Про це повідомляє поліція Львівської області.
Попередньо особи склали план заволодіння дизельним пальним з нафтобази, розташованої у Золочівському районі.
Для перевезення викраденого пального вони приготували автомобіль-фургон, у який помістили пластикові каністри, а також пристрій для викачування дизеля з цистерни. 24 серпня близько 10.00 зловмисники під’їхали фургоном до паркану нафтобази та, діючи згідно плану, перекачали з цистерни у каністри 430 літрів дизпалива
Незадовго обох помітили працівники нафтобази, які й повідомили про подію у поліцію.
Правоохоронці затримали зловмисників в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.
Читайте також: Володимир Зеленський підписав указ про забезпеченням житлом Героїв України
Слідчі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва Золочівської окружної прокуратури, повідомили їм про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі