На Львівщині чоловіки валютою платили громадянці рф, щоб уникнути мобілізації (ФОТО)

За фіктивними документами хотіли виїхати за кордон...

Фото: прокуратура Львівської області

У Львові затримали громадянку російської федерації, яка надавала чоловікам призовного віку фіктивні документи про їх непридатність до військової служби.

Як повідомляє НПУ, 21 червня жінку затримали під час одержання  500 доларів США «авансу». Ще стільки ж отримала б після успішного перетину чоловіком кордону. Для цього організаторка «схеми» повинна була надати йому фіктивні документи про непридатність до військової служби.

Зараз фігурантка затримана у порядку статті 208 КПК України. Вирішується питання про повідомлення їй про підозру за ч. 3 ст. 332 КК України та обрання запобіжного заходу. За незаконне переправлення осіб через державний кордон України може загрожувати до дев’яти років позбавлення волі.

Як повідомляє прокуратура Львівської області, затримано та повідомлено про підозру громадянці РФ за фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України). За даними слідства, жінка пообіцяли переправити військовозобов’язаного мешканця Львівщини через державний кордон України та надати йому військово-облікові документи про непридатність до військової служби за станом здоров’я. Ця послуга коштувала 1000 доларів США.

Фото: НПУ

Як повідомлялося, на Закарпатті ухилянт намагався втекти за кордон у громадській вбиральні.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий