На Львівщині два авто здійснили лобове зіткнення (ФОТО)
Бампери обидвох автівок розтрощені
У середу ввечері, 21 вересня 2022 року, у населеному пункті Борислав, Львівської області, відбулося лобове зіткнення автомобілів «Ford» і «Mercedes».
Про це йдеться у чаті оперативної інформації «Варта 1».
Автопригода відбулася на вулиці Шевченка, близько 22:30 год. Поки інформації щодо потерпілих немає.
На місці працює поліція Львівської області. Обставини події з’ясовуватимуть правоохоронні органи.
Фото: «Варта 1»
Нагадаємо, у Львові водій намагався відкупитися у патрульних за свою п’яну їзду (ФОТО).
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Лукашенко зустрівся з представниками Зеленського
- У США заявили, що ядерні погрози Росії є ознакою невпевненості та слабкості
- Уряд виділив майже 7 млрд грн на підтримку зарплат освітян та соцпрацівників
- У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У ЄС перша країна закриває двері для українських чоловіків
- Увага! У Львові розшукується безвісти зниклі мама та син
- У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
- На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі