На Львівщині формують вже другу бригаду тероборони
Одна бригада вже сформована
У Львівській області триває процес формування підрозділів сил територіальної оборони. Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.
Одна бригада вже майже сформована, триває набір охочих до другої.
Як розповів командир територіальної оборони Львівщини, підполковник Валерій Курко: «Сформована на 90 % одна бригада сил територіальної оборони, прийняли військову присягу і зі вчорашнього дня приступили до індивідуальної підготовки».
Тероборонці проходять бойове навчання, зокрема тактичну та вогневу підготовку, тактичну медицину. Разом з тим, в області формують другу бригаду сил територіальної оборони.
«Розгорнуті пункти по прийому особового складу і укомплектування до штатів військового часу», — зазначив Валерій Курко.
Військовослужбовці, які мають бойовий досвід, були в зоні ООС вже залучаються для посилення оборони державних об’єктів, для несення служби на блокпостах тощо. Сьогодні вже тисячі чоловіків долучились до тероборони Львівщини.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Україна має достатньо людей на ще 10 років війни, - нардеп Мережко
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- На Львівщину з російського полону повернувся воїн Андрій Голаєвич
Коментарі