На Львівщині горіли припарковані на вулиці автомобілі
Вогнем пошкоджено дві автівки
2 серпня, о 04:45 год., надійшло повідомлення про пожежу в м. Яворів, на вул. Л. Українки, 30, Яворівського району, в легковому автомобілі «Skoda Fabia».
Як повідомляє ГУ ДСНС у Львівській області, на момент прибуття пожежно-рятувального підрозділу автомобіль був охоплений вогнем. Вогнеборці одразу приступили до проведення робіт з ліквідації займання. Існувала загроза перекидання вогню на поруч припарковані автомобілі.
О 05:03 год. пожежу було ліквідовано. Вогнем знищено багажний відсік та салон автомобіля на площі 4 кв. м, пошкоджено відсік двигуна на площі 2 кв. м, лакофарбове покриття на площі 8 кв. м, а також пошкоджено колесо та лакофарбове покриття на площі 1 кв. м у сусідньому автомобілі «Skoda Fabia».
Врятовано 3 автомобіля.
До ліквідації пожежі залучалось 7 фахівців особового складу та 1 одиниця спецтехніки. Внаслідок займання, ніхто не постраждав.
Як повідомлялося, на Львівщині на ходу загорівся автомобіль.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- Європейська країна позбавлятиме українців соціальної допомоги за відмову виходити на роботу
- У Тернополі бійка між неповнолітніми дівчатами завершилася ножовим пораненням
Найчитаніше
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- На Львівщині відбувся акт вандалізму над фігурою Матері Божої
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі