На Львівщині хворий на сказ собака покусав людей (ВІДЕО)
В населеному пункті запроваджено карантин
![](/uploads/media/92/9f/929f8ec2b7fe643e4f62a5836594996d_w960.jpg)
На Львівщині в одному з населених пунктів Городоцької ТГ запровадили карантинні обмеження. Це вимушені заходи через те, що виявили сказ у домашньої собаки, повідомив керівник Львівської ОВА Максим Козицький.
«Троє осіб могли інфікуватись вірусом через укуси, подряпини, ослинення від тварини. Їм рекомендували звернутись до медичних закладів для проведення антирабічної вакцинації», зазначається у повідомленні.
"Проведено епідеміологічне розслідування та виявлено 3-х осіб, які могли зазнати ризику інфікування вірусом сказу. Захворіла тварина нанесла їм укуси, подряпини, ослинення. Всім рекомендовано звернутись до медичних закладів для проведення антирабічної вакцинації. Спільно з ветеринарною службою на території даного населеного пункту запроваджено карантинні обмеження", повідомили у Городоцькій ТГ.
Як повідомлялося, скажена білка покусала 8-річну дитину.
![](/uploads/media/01/3a/013a6f6acf5f3ba9ca82bcc47e576d83_w1920.jpg)
У Львові під час пожежі у власній квартирі загинула людина
Трагедія на Левандівці
![](/uploads/media/f3/07/f30766caf6f0758a4e41c9667071bb23_w960.jpg)
Зеленський опублікував перелік чиновників, яким заборонено перетин кордону
Виключно у службові відрядження
![](/uploads/media/42/67/4267f5f17885fb538cd5132cf0e3581d_w960.jpg)
У метро Берліна група російськомовних чоловіків на очах у людей ображали і побили українок
Німецькі правоохоронці проводять розслідування