На Львівщині митникам довелося демонтувати салон автомобіля, щоб дістати контрабандні Аpple iPhone на 8 мільйонів (ФОТО)
“CITROEN Xsara Picasso” прибув в пункт пропуску «Краківець - Корчова» з Польщі
6 лютого, близько 23.40, під час огляду автомобіля “CITROEN Xsara Picasso”, який прибув в пункт пропуску «Краківець - Корчова» із Республіки Польща, працівники митниці виявили 158 Аpple iPhone 15 Pro Max.
Як повідомили у пресслужбі Львівської митниці, орієнтовна вартість незадекларованих гаджетів - 8 млн. 200 тис. грн.
Прихований товар знаходився в конструктивних порожнинах днища, дверей та салону автомобіля, доступ до якого став можливий після повного демонтажу сидінь, обшивки дверей та днища салону автомобіля.
Читайте також: Президент України підписав закон про криміналізацію контрабанди.
За даним фактом складено протокол про порушення митних правил, відповідно до ч.1 ст. 483 МКУ.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі