На Львівщині між п’яними пенсіонерами спалахнув конфлікт, який ледь не завершився трагічною загибеллю одного з них (ФОТО)
За скоєне 64-річному чоловіку загрожує позбавлення волі до восьми років
10 червня до поліції надійшло повідомлення від медиків про те, що в одній із квартир на вулиці Гірній у Бориславі виявлено 60-річного власника помешкання з травмами голови.
Як повідомили у Нацполіції Львівщини, близько першої ночі під час розпивання спиртних напоїв між зловмисником та господарем квартири виник конфлікт, у ході якого гість вдарив дерев’яною палицею власника помешкання по голові, спричинивши йому тяжкі тілесні ушкодження.
Читайте також: у Львові син вбив батька.
Слідчі повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) ККУ. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років. Невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
Коментарі