На Львівщині мопедист збив 20-річну дівчину: двоє травмованих (ФОТО)
Двох учасників ДТП госпіталізували
У четвер, 15 серпня, на Львівщині трапилася дорожньо-транспортна пригода з участю водія мопеда та пішохода. Про це повідомила пресслужба ГУНП у Львівській області.
Автопригода сталася близько 18.30, на вулиці Січових Стрільців у Турці.
За даними поліції, водій мопеда Spark SP150, 29-річний житель Турки, здійснив наїзд на пішохода, 20-річну місцеву мешканку.
Внаслідок ДТП жінка та водій мопеда отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані.
За фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Фото: ГУНП у Львівській області
Раніше повідомляли, зіткнулися автомобіль та мотоцикл: на Львівщині травмувалися 20-річний хлопець та 17-річна дівчина (ФОТО)
Правоохоронці встановлюють обставини події.
varta1.com.ua: Новини
Біля Львова сталася автопригода
Відбулась дорожньо-транспортна пригода за участі буса та позашляховика
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі