На Львівщині «на гарячому» спіймали лікарку, яка продавала ухилянтам довідки про інвалідність (ФОТО)

За 4 години робочого дня «заробила» 5 000 доларів

ФОТО: СБУ у Львівській області

Служба безпеки ліквідувала корупційну схему організовану в одному із закладів охорони здоров’я Львівщини. Медики незаконно виготовляли «документи», які давали змогу отримати інвалідність громадянам України, у тому числі особам призивного віку для уникнення мобілізації. На Львівщині затримали сімейну лікарку, яка отримувала 1200 доларів за продаж  ухилянтам довідки про інвалідність. Про це повідомила пресслужба у СБУ Львівської області.

СБУ також встановила, що у цьому закладі медики виписували довідки, які давали змогу отримати інвалідність чоловікам призовного віку для уникнення мобілізації. Правоохоронці задокументували злочинну діяльність медиків та затримали одну із них під час отримання 1200 доларів хабаря. 50-річнна сімейна лікарка раніше обіймала посаду керівника ЛКК (лікарської консультативної комісії) однієї з центральних лікарень області. Жінці повідомили про підозру за хабар.

Фото: СБУ у Львівській області

Під час огляду кабінету лікарки там виявили 5 000 доларів США. За попередніми даними це хабарі, які вона отримала за 4 години робочого дня.

Окрім цього провели обшуки помешкання жінки та вилучили:

  • понад 30 тисяч доларів та 4 тисячі євро
  • конверти з різними сумами валюти, на яких були зазначені особисті дані осіб чоловічої статі
  • а також чорнові записи щодо встановлення особам інвалідності та інші медичні документи, які підтверджують протиправну діяльність

Читайте також: на хабарі затримали львівського прикордонника

Суд вирішив тримати жінку під вартою з альтернативою внесення застави. Зараз встановлюють й інші особи, які причетні до вказаної протиправної схеми.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також