На Львівщині на гарячому затримали офіцерку ТЦК, яка за хабар знімала з військового обліку призовників (ФОТО)

Мала отримати 17 тисяч доларів

ФОТО: Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

На Львівщині затримали офіцерку районного ТЦК на одній із АЗС під час отримання неправомірної вигоди на суму 17 000 доларів США . Про це повідомили у Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Так, до організації корупційної схеми уникнення призову на військову службу причетна офіцерка відділення рекрутингу та комплектування територіального центру комплектування та соціальної підтримки одного з районів області.

Фото: Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

Фігурантка обіцяла за 8500 доларів США з однієї особи винагороди посприяти в уникненні призову шляхом зняття громадян із військового обліку.

Затримали офіцерку на одній із АЗС області під час отримання 17 000 доларів США неправомірної вигоди у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Окрім суми хабаря, в сумці фігурантки поліцейські виявили конверт з понад 9000 дол. США, походження яких встановлюватиметься.

Фото: Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

Вирішується питання про повідомлення затриманій про підозру за ч. 3 ст. 368 (вимагання та одержання службовою особою неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу.

Читайте також: на Львівщині затримали на хабарі працівницю ТЦК.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Спеціалізована прокуратура в оборонній сфері Західного регіону.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк