На Львівщині на школі відкрили меморіальні дошки чотирьом Героям

Вічна пам'ять!

У Новому Кропивнику чотирьом Захисникам на фасаді рідної школи встановили меморіальні дошки. Про це інформує Дрогобицький РТЦК та СП.

На фасаді школи села Новий Кропивник, що у Східницькій територіальній громаді, встановили дошки пам’яті чотирьох загиблих Захисників, випускників освітнього закладу. Усі вони полягли у боях повномасштабної російсько-українйської війни: Андрій Кушнір, Назарій Свищ, Назарій Хомин та Андрій Луців.

Відкриття меморіальних дошок випускникам відбулося у неділю, 11 лютого. На шкільному подвір’ї зібралися рідні воїнів, бойові побратими, духовенство, керівництво району та селища, а також громадськість.

Заступник начальника Дрогобицької РВА Олег Пилипців подякував усім причетним за цю важливу ініціативу, а також батькам загиблих Захисників за те, що виховали найкращих синів. Великих патріотів нашої країни. Пишаємось та пам'ятаємо кожного та кожну.

Право відкрити меморіальну дошку пам'яті надали бойовим побратимам загиблих Героїв.

Після цього отці освятили меморіальну дошку пам'яті, а учасники заходу поклали квіти та виявили повагу, схиливши голови на знак великої шани та вічної пам’яті.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт